Turystyka Wspólna Sprawa

blog turystyczny

łóżka inwalidzkie
Rekreacja

SKIB-MED: łóżka inwalidzkie / rehabilitacyjne

Łóżko medyczne to specjalistyczny sprzęt stworzony z myślą o osobach unieruchomionych z dysfunkcjami narządu ruchu, pacjentów geriatrycznych bądź przy poważnych chorobach, czy złamaniach. Jego główną funkcją jest zwiększenie komfortu życia pacjenta oraz ułatwienie wykonywania wszelkich czynności pielęgnacyjnych w obrębie chorego – jest stosowane zawsze wtedy, gdy mamy do czynienia z osobą, który nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. 

Zarówno łóżka rehabilitacyjne, jak i łóżka inwalidzkie przeznaczone są do użytku podczas prowadzenia profesjonalnej, jak i podstawowej opieki medycznej – w szpitalach, placówkach sanatoryjnych bądź w zaciszu własnego domu. Obecnie łóżka są coraz bardziej przystosowane i adekwatne do potrzeb pacjenta domowego oraz szpitalnego. Łatwe w obsłudze i wygodne dla pacjenta łóżka rehabilitacyjne, to nieoceniona pomoc dla opiekuna i zwiększone bezpieczeństwo dla chorego. Czym kierować się podczas wyboru łóżka? Na jakie aspekty zwrócić uwagę i gdzie zakupić bezawaryjny sprzęt o wysokiej jakości.

SKIB-MED – artykuły medyczne do Twojej dyspozycji

SKIB-MED to lubelski dystrybutor profesjonalnych akcesoriów medycznych. Wieloletnia i owocna aktywność na rynku, zaowocowała współpracą z zaufanymi, przodującymi w branży  producentami tj.: Meyra, Mobilex, Ormesa czy Patron. Firmę tworzy wyspecjalizowany, pełen empatii personel, który w razie potrzeby wyczerpująco odpowie na wszelkie pytania klienta. Co więcej, sklep służy wsparciem w uzyskaniu dofinansowania NFZ i PRFON – znajomość przepisów i biegłość niejednokrotnie pozwoliła klientom SKIB-MEDU na usprawnienie i ułatwienie inwestycji w artykuły medyczne. 

Placówka umożliwia także wypożyczenie danego sprzętu ortopedyczno-medycznego w konkurencyjnej cenie tak, aby zaspokoić potrzeby każdego pacjenta i poprawić Jego komfort życia. Akcesoria są każdorazowo sprawdzane i serwisowane przez profesjonalistów, aby w ręce przyszłego konsumenta trafił bezawaryjny, a przede wszystkim bezpieczny i gotowy do użycia sprzęt medyczny. Szczegóły znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej sklepu SKIB-MED.pl. Zadzwoń już dziś i umów się z przedstawicielem firmy na bezpłatną konsultację. Artykuły medyczne najwyższej jakości – wybierz SKIB-MED!

Łóżka rehabilitacyjne i inwalidzkie – co świadczy i ich jakości?

Zakup akcesoriów rehabilitacyjno-ortopedycznych, często wiąże się z silnymi emocjami. Nagły wypadek, postępująca choroba, bądź wiek pacjenta wymusza zaopatrzenie się w profesjonalny sprzęt medyczny, który zwiększy bezpieczeństwo osoby poszkodowanej podczas zabiegów pielęgnacyjnych i zapobiegnie rozwoju powikłaniom długotrwałego unieruchomienia. 

Specjalistyczne łóżko medyczne stanowi ogromne udogodnienie zarówno dla pacjenta, jak i dla opiekuna. Obecnie coraz popularniejsze stają się rehabilitacyjne łóżka elektryczne, których wysokość i położenie można regulować przy pomocy pilota – bez wysiłku fizycznego i angażowania osób trzecich. każde, dostępne na stronie SKIB-MEDU łóżko inwalidzkie jest wyposażone w kółka, które umożliwiają mobilność sprzętu, a barierki i trójkąty pomocnicze minimalizują ryzyko upadku i pozwalają na samodzielne podciąganie się pacjenta i zmianę pozycji. 

Zapoznaj się z ofertą i specyfiką pracy firmy SKIB-MED. Miej wpływ na poprawę jakości życia poszkodowanego jako opiekun i zakup bądź wypożycz sprawdzony i bezpieczne łóżko rehabilitacyjne/inwalidzkie.