Turystyka Wspólna Sprawa

blog turystyczny

Rekreacja

Kaski i okulary Rudy Project – technologiczna gratka dla rowerzystów i narciarzy

Czym charakteryzuje się marka Rudy Project?

Ta marka to międzynarodowy producent i dystrybutor, działający od 1985 – wtedy powstała we Włoszech. Cenią ją profesjonaliści i pasjonaci z zakresu kolarstwa, narciarstwa i snowboardu – wysokie technologie i wygoda użytkowania stawiają produkty Rudy Project na najwyższych półkach. Przede wszystkim są to okulary i kaski sportowe – rowerowe i narciarskie.

Produkty cenione są na wysoką jakość. Firma stawia na ciągłe doskonalenie technologii, wykorzystywanie nowoczesnych materiałów i ponadczasowy design. Rudy Project, jako sprzedawca produktów wyposażonych w wiele udogodnień dla użytkownika, jest liderem w sprzedaży gogli i kasków.

Zaawansowane technologie

Mimo że marka włożyła dużo pracy w działania marketingowe, zasługuje na przypisywaną jej etykietkę. Stały rozwój to znak rozpoznawczy firmy. Rudy Project to nie tylko rozpoznawalne logo, ale i jakość w każdym szczególe. Firma wprowadziła nowoczesne rozwiązania w zakresie korekcji wzroku (produkuje również okulary korekcyjne), ale i dziedzinie sportowej. Kaski narciarskie i rowerowe oznaczają nie tylko bezpieczeństwo. Mimo że je zapewniają, nie są obciążeniem dla głowy ani nie utrudniają ruchów w czasie uprawiania sportu. Kaski narciarskie wyposażono w specjalną obudowę wewnętrzną z tworzywa ABS, skuteczny system wentylacji i materiał chroniący przed warunkami atmosferycznymi. Patent chroni przed zimnem i przepoceniem. Gwarancję bezpieczeństwa kasków potwierdzają certyfikacje.

Kaski rowerowe nie odstają jakością od narciarskich. Również zapewniają odpowiednią wentylację, a ryzyko uszkodzeń głowy zmniejsza styropian powleczony poliwęglanem – lekkie, ale mocne połączenie zabezpieczające. Dodatkowym atutem kasków Rudy Project jest ich opływowy kształt, który wspiera rowerzystę w walce o najlepszy wynik.

Ta marka to również okulary – przeciwsłoneczne i korekcyjne. Te pierwsze są nieodzownym elementem sportów rowerowych narciarskich, tak samo jak kaski. Dzięki specjalnej konstrukcji, okulary nosi się bardzo wygodne – dopasowują się do kształtu twarzy. Regulacja zauszników i nosków oraz wymienne soczewki pozwalają na spersonalizowanie ich pod klienta. One także dbają o przepływ powietrza – dzięki temu zmniejsza się ryzyko zaparowania i ograniczonej widoczności. Również soczewki i gogle tej firmy należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie na świecie.

Włoska stylistyka

Design akcesoriów wydaje się mało istotny – ale może znacznie wpływać na wybór konsumenta! Produkty marki Rudy Project to estetyczne wzornictwo we włoskim wydaniu. Każdy sportowiec rozglądający się za kaskiem lub goglami powinien obejrzeć jej ofertę.