Turystyka Wspólna Sprawa

blog turystyczny

Rekreacja

Kaski i okulary Rudy Project – technologiczna gratka dla rowerzystów i narciarzy

Czym charakteryzuje się marka Rudy Project?

Ta marka to międzynarodowy producent i dystrybutor, działający od 1985 – wtedy powstała we Włoszech. Cenią ją profesjonaliści i pasjonaci z zakresu kolarstwa, narciarstwa i snowboardu – wysokie technologie i wygoda użytkowania stawiają produkty Rudy Project na najwyższych półkach. Przede wszystkim są to okulary i kaski sportowe – rowerowe i narciarskie.

Produkty cenione są na wysoką jakość. Firma stawia na ciągłe doskonalenie technologii, wykorzystywanie nowoczesnych materiałów i ponadczasowy design. Rudy Project, jako sprzedawca produktów wyposażonych w wiele udogodnień dla użytkownika, jest liderem w sprzedaży gogli i kasków.

Zaawansowane technologie

Mimo że marka włożyła dużo pracy w działania marketingowe, zasługuje na przypisywaną jej etykietkę. Stały rozwój to znak rozpoznawczy firmy. Rudy Project to nie tylko rozpoznawalne logo, ale i jakość w każdym szczególe. Firma wprowadziła nowoczesne rozwiązania w zakresie korekcji wzroku (produkuje również okulary korekcyjne), ale i dziedzinie sportowej. Kaski narciarskie i rowerowe oznaczają nie tylko bezpieczeństwo. Mimo że je zapewniają, nie są obciążeniem dla głowy ani nie utrudniają ruchów w czasie uprawiania sportu. Kaski narciarskie wyposażono w specjalną obudowę wewnętrzną z tworzywa ABS, skuteczny system wentylacji i materiał chroniący przed warunkami atmosferycznymi. Patent chroni przed zimnem i przepoceniem. Gwarancję bezpieczeństwa kasków potwierdzają certyfikacje.

Kaski rowerowe nie odstają jakością od narciarskich. Również zapewniają odpowiednią wentylację, a ryzyko uszkodzeń głowy zmniejsza styropian powleczony poliwęglanem – lekkie, ale mocne połączenie zabezpieczające. Dodatkowym atutem kasków Rudy Project jest ich opływowy kształt, który wspiera rowerzystę w walce o najlepszy wynik.

Ta marka to również okulary – przeciwsłoneczne i korekcyjne. Te pierwsze są nieodzownym elementem sportów rowerowych narciarskich, tak samo jak kaski. Dzięki specjalnej konstrukcji, okulary nosi się bardzo wygodne – dopasowują się do kształtu twarzy. Regulacja zauszników i nosków oraz wymienne soczewki pozwalają na spersonalizowanie ich pod klienta. One także dbają o przepływ powietrza – dzięki temu zmniejsza się ryzyko zaparowania i ograniczonej widoczności. Również soczewki i gogle tej firmy należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie na świecie.

Włoska stylistyka

Design akcesoriów wydaje się mało istotny – ale może znacznie wpływać na wybór konsumenta! Produkty marki Rudy Project to estetyczne wzornictwo we włoskim wydaniu. Każdy sportowiec rozglądający się za kaskiem lub goglami powinien obejrzeć jej ofertę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.